توضیحات

مختصری درباره سیسکو (cisco)

سیسکو

شرکت بزرگ سیسکو (cisco) در سال 1984 با هدف تولید روتر و سوئیچ در شبکه تاسیس شد. این شرکت جزو اولین شرکت ها در جهت تولید سوئیچ و روتر نبود اما از آن جا که بهترین ها را تولید میکرد جزو بهترین شرکت ها شد و خیلی زود معروف شد. تجهیزات ACTIVE شبکه cisco با کیفیت و کارای بسیار زیادی به به بازار ارائه شد اما برای نصب و راه اندازی آن شما نیاز به دانش و تخصص بالایی هستید که میتوانید با تماس با ما این کار را به عهده ما بگذارید.

کاربرد سیسکو (cisco)

اکثر کسایی که شبکه کار میکنند با نام cisco آشنایی دارند و میدانند یکی از بهترین شرکت ها در جهت تولید تجهیزات شبکه، تجهیزات مخابرات و تجهیزات it میباشد. البته این را بدانید که سیسکو با توجه به تجهیزاتی که ارائه می دهد و در شبکه یک سرو گردن از سایر رقبا خود بالا است هزینه ی بیشتری را نسبت به سایر محصولات برای سازمان به همراه می آورد.

البته میکروتیک یکی از رقبای اصلی سیسکو می باشد و با هدف و شعار “تجهیزات شبکه با قابلیت های زیاد در حد cisco ولی با هزینه کمتر” تاسیس شده، که بسیاری از توسعه دهندگان را هم به سمت خود کشیده.

محصولات و تجهیزات سیسکو (cisco)

سیسکو فقط به تولید سخت افزار اتکا نکرده و یک شرکت فوق تخصصی است که در حوزه ی نرم افزار هم فعالیت های زیادی دارد. سیسکو در زمینه های مختلف شبکه مانند امنیت، وایرلس، سرور، فضای ابری و… به طور تخصصی کار میکند و سخت افزار و نرم افزار های خوبی را به بازار ارائه داده.

سیسکو دارای یک پروتکل و استاندارهایی برای شبکه می باشد که خود شرکت این قوانین را اعمال کرده و همین امر باعث پیشرفت روز افزون علم شبکه شده است.

خدمات سیسکو (cisco)

خدمات cisco یک بخش از خدمات اجرایی a3mt میباشد که در آن اقدام به راه اندازی و زیرساخت شبکه با cisco میکنیم. این کار به تخصص بسیار زیادی احتیاج دارد و از طرفی چالش های بسیار زیادی را دارد اما استفاده از cisco امنیت و کارایی بالایی را به همراه دارد که می توانید از آن بهره ببرید.

همچنین با توجه به نیاز و هزینه مد نظر شما جهت شبکه کردن ما بهترین قیمت و خدمات را به شما ارائه می دهیم و با خیال راحت شبکه کردن سازمانتان را بر عهده ما بگذارید. در زیر گوشه ای از خدمات ما در خدمات سیسکو را بیان میکنیم:

  • راه اندازی سرور مانیتورینگ تجهیزیات سیسکو
  • فیلترینگ لایه کاربردی یا لایه 7 مدل OSI که با تکنولوژی DPI
  • یکپارچه سازی تنظیمیات
  • نصب و راه اندازی
  • راه اندازی پروتکل
  • و…..