Project Description

sophos (سوفوس)

سوفوس

سوفوس (sophos) هم مانند کریو کنترل یک فایروال بسیار قدرتمند در زمینه شبکه است که دارای تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری قابل ارائه می باشد.

شرکت sophos در سال 1985 در انگلستان با هدف تولید محصولات آنتی ویروس و رمزنگاری شروع به فعالیت کرد و تا کنون موفق به جذب بیش از 100 میلیون کاربر شده اشت که این نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد. اصلی ترین هدفی که sophos دنبال می کند، ساده سازی و یکپارچه کردن سیستم امنیت شبکه تا در پایان یک امنیت قوی برای بکه ایجاد کند.

sophos برای یک پارچه کردن و ایجاد یک نقطه پایانی برای امنیت سیستم از تکنولوژی که خودش ابدا کرده، به نام heartbeat استفاده می کند. با استفاده از این قابلیت فایروال خیلی زود از تهدید ها باخبر می شود و به صورت خودکار اقدام به دفاع از سیستم مورد نظر میکند.

همچنین بهتر است بدانید شرکت گارتنر که یک شرکت پژوهشی و مشاوره ای در آمریکا است، sophos را به عنوان قدرتمند ترین فایروال دنیا انتخاب کرده.

سوفوس چه آنتی ویروس هایی ارائه می دهد؟

سوفوس دو نرم افزار ضد ویروس ارائه میدهد: Sophos Home Free و Sophos Home Premium (نسخه رایگان و نسخه پولی) هر دوی این دو نسخه هم در محیط ویندوز قابل راه اندازی است هم در محیط مک.

نسخه رایگان سوفوس می تواند در شبکه بر روی 3 کامپیوتر اجرا شود و تمام قابلیت های نسخه پولی این محصول را تا 30 روز در خود دارد. بعد از اتمام این 30 روز تنها 5 ویژگی برای نسخه رایگان آن باقی می ماند:

آنتی ویروس real-time: محافظت از سیستم شما در برابر بد افزارها را برعهده می گیرد. ویروس ها، تروجان ها، کرم ها، ربات ها، برنامه های بالقوه ناخواسته، باج افزار ها و…. را ابتدا شناسایی میکند و بعد مسدود میکند.

شناسایی تهدید ها با هوش خود: بدافزارهایی که برای سیستم نا آشنا می آیند و به ظاهر یک نرم افزار هستند را شناسایی میکند و آن ها را مسدود میکند.(با استفاده از شناختی که روی بدافزارها دارد.)

فیلتر کردن وب سایت: یکی از قابلیت های مهم سوفوس فیلتر کردن وب سایت هایی است که میتواند به سیستم شما صدمه بزنند و باعث نفوذ به شبکه شما بشنود.

حفاظت از وب سایت: وب سایت هایی که که خطر ناک هستند را به راحتی مسدود میکند.

مدیریت از راه دور: شما میتوانید از طریق وب سایت سوفوس به راحتی چندین سیستم را از راه دور کنترل کنید و اگر مشکلی مشکلی پیش آمده بود آن را برطرف کنید.

علاوه بر ویژگی های بالا که گفته شد، نسخه غیر رایگان سوفوس ویژگی های پیشرفته تری، برای امنیت شبکه در اختیار شما قرار میدهد. از جمله این خدمات پیشرفته میتوان به جلوگیری از سواستفاده هایی که ممکن است بر ضد نرم افزارهای ضد ویروس شود، جلوگیری از رهگیری اطلاعاتی بانکی، کارت اعتباری، نام کاربری و رمز عبور توسط شخص ثالث می شود. همچنین این برنامه از چت زنده هم پشتیبانی می کند.

خدماتی که ما در زمینه سوفوس ارائه می دهیم

انتخاب یک نرم افزار امنیتی مناسب و قوی مانند سوفوس برای شبکه شما میتواند بسیار مزیت های خوبی داشته باشد اما اگر بخواهیم از تمام ویژگی های آن استفاده کنیم و امنیت شبکه بیشتر کنیم در این زمینه نیاز به تخصص داریم. تیم ما با اشراف کاملی که بر روی فایروال ها دارند از تمام ویژگی های آن به طور کامل استفاده می کنند.

برخی از خدمات و ویژگی های سوفوس که در هنگام نصب و راه اندازی از آن بهره می برید به شرح زیر است:

  • محیط کاربری مناسب برای کار کردن
  • سرعت بالای سوفوس
  • محافظت کامل از شبکه
  • محافظت کامل از شبکه های بی سیم
  • محافظت کاربران در محیط وب
  • جلوگیری از ورود بد افزار ها
  • محافظت از ایمیل سرور
  • امنیت سرور شما
  • ارائه گزارش جامع
  • و….

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه با ما تماس بگیرید.